SKOOLA VĚDOMÍ ŽIVOTA

Spolek je sdružením fyzických i právnických osob, které mají společnou vizi jak měnit své životy a realizovat je prostřednictvím Skooly Vědomí Života.

Skoola vědomí života z. s. oznamuje:

 Vyjádření k plánované přednášce prof. Petera Staňka v Pardubicích dne 12. března 2020

 

Vážení abonenti, až už platící nebo ti, kteří jste čekali, že bude z přednášky zveřejněn záznam. Mohu Vám sdělit následující v určité chronologii průběhu toho dne:

  1. Pan profesor přijel do Pardubic podle plánu už brzy odpoledne a v naší kanceláři jsme zpočátku řešili situaci okolo epidemie jak v Čechách, tak na Slovensku.
  2. V 15:00 česká vláda na TK oznámila, že zakazuje všechny hromadné akce, zavírá všechny školy atd. V tu dobu jsme ještě „drželi pozice“ v rovině, že nás bude méně než 100 a akce na universitě je soukromá.
  3. V dalších minutách jsme se dozvěděli z TK slovenské vlády o uzavření Bratislavy. Pan profesor poněkud znervózněl při představě, že by se při návratu nedostal domů a měl někde trávit karanténu. Posléze to bylo upřesněno, že se opatření uplatní až od druhého dne ráno. Takže uklidnění.
  4. Protože se blížil čas, kdy jsme se měli přesunout na universitu, pro jistotu jsme tam vyslali rychlou spojku, aby na místě zjistila situaci. Úkolu se zhostil pan Kostroň, který ihned z místa konání volal, a resumé bylo takové, že rozhodnutí je jen na nás, organizátorech. V ten moment nám došlo, že naše rozhodnutí sebou nese také zodpovědnost a jednomyslně jsme akci odvolali.
  5. V té době nás bylo v kanceláři zhruba 10 a přijali jsme náhradní řešení: přednáška se uskuteční tam, kde jsme, pořídíme z ní videozáznam tak, aby lidé, kteří se na ni těšili, nepřišli o avizovaná témata.
  6. Tak se také stalo a od 18 do 20 hodin skutečně pan profesor odprezentoval daná témata a záznam byl pořízen. Pan profesor poté v klidu odcestoval autem zpět do své Slovenské domoviny.
  7. Záznam budete moci během několika dnů sledovat na našem kanálu YouTube:
    https://www.youtube.com/channel/UCEyJy_MUzx5p_sphq0Tl0Ug

Skoola Vědomí Života

Kontakt

Pokud vás něco zaujalo a máte více otázek, tak nám napište dolů do formuláře nebo zavolejte na  +420778725546.

 

Zapsaný Spolek Skoola vědomí života pro zakládání rodových osad a statků
Adresa: Pod vinicí 2840, 53002 Pardubice

info@vesrosa.cz