SKOOLA VĚDOMÍ ŽIVOTA

Spolek je sdružením fyzických i právnických osob, které mají společnou vizi jak měnit své životy a realizovat je prostřednictvím Skooly Vědomí Života.

Pořizujeme pozemky

 

Vážená paní, Vážený pane.

 

Obracím se na Vás jménem našeho spolku Skoola vědomí života se zajímavým nápadem, který si dává za cíl zlepšit vztahy v rodinách, zlepšit přírodní prostředí a stát se více nezávislými.

Zjišťujeme totiž, že Vás často kontaktují obchodníci s nemovitostmi a nabízejí Vám nemalé částky za vaše pozemky. Díky Bohu ve valné většině odoláváte. Asi tušíme proč. Stejně tak jako my ani Vy nechcete, aby se na zemědělské půdě stavěly sklady, továrny nebo (třeba rádoby) moderní příměstské aglomerace, satelity. Víte, že denně se v ČR zabetonuje 15 ha půdy? Že kvalita půdy i čistota vody neustále klesá? A vláda proti tomu s současné době téměř nic nedělá, nepracuje na prevenci?

Ukazuje se zde totiž jeden negativní aspekt, a to je průběžná mnohaletá devastace kvality půdy. V dnešní době, po drastických způsobech velkoplošného agrohospodářství, které mnohdy několikrát ročně používá chemické postřiky, je kvalita půdy téměř na nule. Nebýt chemie, nic na ní už nevyroste!

Je tedy nejvyšší čas bít na poplach a uvědomit si, že zdravá půda i voda v ní, by se měla, a v budoucnu musí, ochránit. Kdo jiný může zamezit tomuto nezodpovědnému zacházení, nežli právě vlastníci půdy?

Náš Spolek má po zkušenostech připraven program pro regeneraci půdního fondu a zajímavé na něm je mimo jiné i to, že současně s tímto programem probíhá i program regenerace lidského rodu, lidského intelektu. Snažíme se tím o symbiózu, rovnováhu.

Z tohoto důvodu žádáme všechny majitele polností a luk aby se seznámili s naším plánem a zvážili tu možnost proměnit své pozemky v opět živou půdu a živou Zem. Promítněte si budoucnost především našich dětí a uvědomte si, že veškerý život a tím i veškeré živobytí je neoddělitelně spjato s lidskou zodpovědností k půdě a udržitelnosti její kvality. Společně to můžeme našim potomkům zajistit.

Výsledkem tohoto společného úsilí bude uzdravení vaší půdy a vody, čímž současně dojde i k jejímu zhodnocení. Konkrétní kroky jsme připraveni vám předložit při osobním jednání, které považujeme vzhledem k závažnosti situace za optimální řešení.

Prosím o jednoduché sdělení, zda vám můžeme zavolat či poslat mail a domluvit si tak termín setkání.

 

Kontakt

Pokud vás něco zaujalo a máte více otázek, tak nám napište dolů do formuláře nebo zavolejte na +420777183093 či +420778725546.

 

Zapsaný Spolek Skoola vědomí života pro zakládání rodových osad a statků
Adresa: Pod vinicí 2840, 53002 Pardubice

info@vesrosa.cz