SKOOLA VĚDOMÍ ŽIVOTA

Spolek je sdružením fyzických i právnických osob, které mají společnou vizi jak měnit své životy a realizovat je prostřednictvím Skooly Vědomí Života.

POLITICKÉ HNUTÍ

“AHA“

Našim hlavním cílem je

CELKOVÁ ZMĚNA PARADIGMATU


Tvoříme politické hnutí, které usiluje o právo občana na zdravý a soběstačný život. Také měníme pohled státu na přírodu a její zákony, na zásoby a čistotu vody, čistotu vzduchu a kvalitu půdy. Také usilujeme o zlepšování mezilidských vztahů jak v rodinách tak i v celé společnosti..

Vize

2019

Všechno může být jinak, neb líp už bylo.

Základem je uvědomit si možnosti každého jednotlivce a s plným vědomím je přivést k realizaci.

Všechny věci, které se dějí v lidské společnosti, se dějí za podpory a přímé účasti každého z nás, našich myšlenek i činů. Podmínkou je začít věcmi v sobě a následně je nechat projevit kolem sebe.

V našich osadách se umocňuje projev obrazu lidského nitra. Tedy toho, co je potřeba skutečně řešit a kde je náš skutečný zájem.

Plán

2019

1. Schválen Přípravný výbor hnutí, který se jednomyslně shodl na spolupráci, pomoci vytvořit základnu hnutí, které bude naplňovat a kontrolovat činnost směřující k zdokonalování životního prostředí a mezilidských vztahů.

2. Přípravný výbor vypracoval Stanovy hnutí.

3. Přípravný výbor vypracoval základní Cíle hnutí AHA.

4. Přípravný výbor vypracoval Programové prohlášení s jasnou vizí a cílem.

Kontakt

Pokud vás něco zaujalo a máte více otázek, tak nám napište dolů do formuláře nebo zavolejte na +420777183093 či +420778725546.

 

Zapsaný Spolek Skoola vědomí života pro zakládání rodových osad a statků
Adresa: Pod vinicí 2840, 53002 Pardubice

info@vesrosa.cz